Skoč na obsah Skoč na menu

reklamafacebook
login

 
ešte nemám konto
registrácia

odber noviniek

možnosti

reklama


 

kategória: Index » Hardware

späť
19.7.2007  diskusia  poslať odkaz na tento článok emailom  vytlačiť 

250 GB do dlane.
Spoločnosť Western Digital si už dávno získala srdce a peňaženku nejedného nadšeného užívateľa svojich výrobkov. Tými s označením WD Passport ® poteší dokonca aj tých, ktorí sú zdatnejší skôr ako umeleckí kritici než technicky zdatní nadšenci.

 

wdfpassportportable2.jpg

 

WD Passport® je produktová rada prenosných diskov prepojiteľných cez štandardné rozhranie USB. WD Passport® hneď na prvý pohľad zaujme čiernym povrchom vylešteným do vysokého lesku, ktorý navodzuje dojem luxusu. A kto by odolal možnosti ukázať sa pred kamarátmi, známymi a obchodnými partnermi s niečim novým a navyše aj atraktívnym.

 

wdfpassportportable.jpg

 

WD Passport® k svojej činnosti nevyžaduje inštaláciu žiadnych ovládačov, čo ho robí do značnej miery nezávislým od operačného systému, na ktorom sa ho rozhodnete použiť. Nepotrebujete teda nič okrem voľného USB portu a množstva dát, ktoré sa na novinku z dielne Western Digital zmestí.

 

wdfpassportportable3.jpg

 

Prírastok s označením WDXMS2500 totiž disponuje až 250 GB spoľahlivého diskového priestoru. Najnovšie sa dodáva so softvérovou výbavou, ktorá okrem WD SyncTM (synchronizačný a šifrovací program) zahŕňa aj softvér od spoločnosti GoogleTM. Pomocou neho môžete jednoduchým spôsobom WD Passport® prehľadávať a organizovať. Na to, aby ste si mohli vychutnať všetky vymoženosti, ktoré Vám táto softvérová výbava poskytuje však už potrebujete operačný systém z dielne Microsoft-u.

 

wdfpassportportable4.jpg

 

Okrem kapacity je dobré spomenúť aj rozmery a hmotnosť, čo sú vlastnosti, ktoré sú na určenie miery prenositeľnosti zariadenia viac ako smerodajné. Dĺžka 129,78, šírka 79,78 a výška 15 mm je pri hmotnosti necelých 105 g sú miery viac ako prijateľné. Nemyslíte ?

 

Zdroj : Western DigitalPeter Dávidik

príbuzné články


diskusia (4)Dátum predmet meno
19.07.2007 11:45 Tabatierka od WD xapoh
19.07.2007 12:32  RE: Tabatierka od WD
20.07.2007 17:55  RE: RE: Tabatierka od WD xapho
19.07.2007 21:04  RE: RE: Tabatierka od WD Davidnajčítanejšie

© Hardware.sk | ISSN 1337-6527 | info@hardware.sk 
Valid XHTML 1.0 Transitional  | novinky | Valid XHTML 1.0 Transitional
NAJ.sk toplist