Skoč na obsah Skoč na menu

reklamafacebook
login

 
ešte nemám konto
registrácia

odber noviniek

možnosti

reklama


 

kategória: Index » PC hry

späť
11.5.2007  diskusia  poslať odkaz na tento článok emailom  vytlačiť 

Simpsonovci podpísali zmluvu s Electronic Arts.
Postavičky z kultového kresleného seriálu, ktorý už takmer dvadsať rokov zabávajú prevažne teenagerov ale aj dospelých po celom svete, takmer podpísali prestup do tímu Electronic Arts. Nakoniec je z toho však len hosťovanie.

 

simpsons.jpg

 

Electronic Arts, 20th Century Fox Television a 20th Century Fox Licensing and Merchandising v týchto dňoch podpísali dohodu, v ktorej sa hovorí o vytvorení novej hry s pracovným názvom THE SIMPSONS GAME.

 

20thcenturyfox.jpgelectronicarts-1.jpg

 

Ako to už v takýchto hrách obvykle býva, Simpsonovci budú musieť využiť všetok svoj um a schopnosti, aby zachránili Svet. Homer, Marge, Bart a Lisa nás budú sprevádzať (alebo mi ich) na ich ceste po Springfielde, kde sa rozmohol chaos v podobe rôznych darebákov. Ak sa Vám bude zdať, že niektoré pasáže z tejto hry sú Vám viac ako povedomé, vedzte, že to nieje náhodou. Tvorcovia totiž už dopredu oznámili, že použijú humor a nadsádzku v podobe paródie na viaceré obľúbené hry.

 

thesimpsonswallpaper.jpg

 

„Našim cieľom pri vývoji hry THE SIMPSONS GAME je vytvoriť tú najoriginálnejšiu hru v celej histórii, čo je veľmi vysoký cieľ, ale jediný možný pri spolupráci s The Simpsons kreatívnym tímom." povedal Scot Amos, výkonný producent projektu. „Sme najmä hrdý na hrejivú atmosféru hry, ktorá má, po prvý krát vôbec, vzhľad televíznej šou.", dodal Amos. „Ako komiks. Najlepšia hra v celej histórii!"

 

 homersimpson.jpg

 

Celá hra má byť popretkávaná vtipnými scénkami a dialógmi tak typickými pre tento seriál. Znamená to, že dokonca ani fanatickí vyznávači tohto seriálu by nemali mať vážnejšie výhrady proti takémuto „zneužívaniu" ich obľúbencov. Týmto chcem pozdraviť a hlavne upokojiť môjho kolegu BIG TOMMYho.

 

simpsonsxbox360.jpg

 

Hra by mala byť dokončená na jeseň tohto roku a mala by byť dostupná pre PlayStation 3, PS2, PlayStation Portable, XBox 360, Nintendo Wii a DS. V zozname som ani ja nenašiel PC takže mi asi nezostane nič iné ako spustiť Simpsonovcov cez nejaký ten emulátor alebo si zaobstarať hernú konzolu. Úplne štýlové by bolo si ju zahrať na XBoxe 360, ktorý som objavil na serveri Engadget. Jedným som si však istý, určite si ich vyskúšam.

 


Zdroj : Electronic Arts, Engadget


Peter Dávidik


diskusia (1)Dátum predmet meno
11.05.2007 08:11 Dobreeeeeeeeee ....najčítanejšie

© Hardware.sk | ISSN 1337-6527 | info@hardware.sk 
Valid XHTML 1.0 Transitional  | novinky | Valid XHTML 1.0 Transitional
NAJ.sk toplist