Skoč na obsah Skoč na menu

reklamafacebook
login

 
ešte nemám konto
registrácia

odber noviniek

možnosti

reklama


 

kategória: Index » Hardware

späť
16.3.2007  diskusia  poslať odkaz na tento článok emailom  vytlačiť 

Hliníkové púzdro pre Sony PSP
trustlogo.jpgSpoločnosť TRUST predstavila svoj nový výrobok, ktorému sa potešia najmä majitelia SONY PSP. Je ním hliníkové púzdro pripomínajúce to, do ktorého zvyčajne odkladáme odnímateľný panel z autorádia, alebo púzdro na okuliare. Ochrana PSP však nie je jedinou jeho úlohou.

 

Púzdro Trust Audio Case GM-5600 je vybavené 4-wattovými reproduktormi, ktoré prispejú k výraznejším zážitkom z hier, no ocenia ho aj tí, ktorí sa odhodlajú na 4,3" displeji sledovať napríklad film.

 

gm5600-1.jpggm5600-2-1.jpggm5600-3.jpg

 

Vzhľadom na to, že SONY PlayStation® Portable je prenosné zariadenie je dôležité, aby všetky jeho prídavné súčasti čo najmenej (najlepšie vôbec) (ne)zaťažovali batériu. GM-5600 má preto vlastnú Li-Ion batériu, ktorá na jedno nabitie zaručuje 4-hodinovú zábavu na cestách.

 

gm5600-4.jpggm5600-5.jpggm5600-6.jpg

 

K zábave však dnes už neodmysliteľne patrí nielen kvalitný zvuk, ale najmä pohodlie. Trust preto toto púzdro skonštruoval tak, aby zároveň slúžilo aj ako stojan, do ktorého je možné PSP umiestniť tak, aby ste ho pri sledovaní nemuseli držať v ruke, ale mohli ho položiť na stôl. Vzhľadom na veľkosť displeja nepredpokladáme, že by ste celý systém odložili do väčšej vzdialenosti, no napríklad pri počúvaní hudobných skladieb môžete byť nejaký ten meter vzdialení. A preto Trust nezabudol k púzdru, batérii a reproduktorom pribaliť aj diaľkové ovládanie. Jeho funkcie sú značne obmedzené, ale svoju úlohu určite splní.

 

gm5600-7.jpggm5600-8.jpggm5600-9.jpg

 

Možno povedať, že po dizajnovej a zdá sa, že aj po funkčnej stránke sa spoločnosti Trust púzdro GM-5600 celkom vydarilo, ale s istotou to budeme môcť povedať až potom ako sa dostane aj do obchodov. Zatiaľ nieje určená dokonca ani jeho cena, takže sa nechajme prekvapiť...

 

Zdroj : TRUSTPeter Dávidik

príbuzné články


diskusia (0)Dátum predmet meno


najčítanejšie

© Hardware.sk | ISSN 1337-6527 | info@hardware.sk 
Valid XHTML 1.0 Transitional  | novinky | Valid XHTML 1.0 Transitional
NAJ.sk toplist