Skoč na obsah Skoč na menu

reklamafacebook
login

 
ešte nemám konto
registrácia

odber noviniek

možnosti

reklama


 

kategória: Index » Internet

späť
1.10.2008  diskusia  poslať odkaz na tento článok emailom  vytlačiť 

Buďte aj vy James Bond
Britská tajná služba MI6, alebo aj SIS hľadá do svojich radov tajných agentov. Nie však tajne a na odporúčania, ale rovno mediálnu kampaňou

 

james-bond.jpg

 

MI6, respektíve SIS (Secret Intelligence Service) je britská tajná služba, ktorú preslávila séria filmov James Bond (známy tiež ako Agent 007). MI6 učinila nedávno naozaj zaujímavé rozhodnutie. Doteraz boli tajní agenti prijímaný len vďaka odporúčaniam, či náročným skúškam. Avšak všetko bolo tajné a nikto presne nevedel, ako všetko funguje.

 

MI6 však prišla s nečakanou reklamnou kampaňou. Na množstve webov, ako aj v novinách, či časopisoch sa objavili inzeráty a formuláre, ktoré stačí vyplniť a odoslať. Podmienkou je dobrá fyzická zdatnosť, vysoká škola a určitá špecializácia. MI6 však upozorňuje, že sa nejedná o takú skvelú a dokonalú prácu, ako to všetci poznáme z filmov a kníh o agentovi 007.

 

 mi6building08.jpg

 

Vďaka tomuto kroku získa britská tajná služba viac záujemcov a môže si tak lepšie vybrať a rýchlejšie zaplní voľné pozície. O prácu tajného agenta je už od prvého filmu o Jamesovi Bondovi neuveriteľný záujem. Podmienky však nespĺňal skoro nik.

 

 

Zdroj: www.fudzilla.com , www.sis.gov.uk

Autor: Tomáš „Kusi“ Kusenda


Tomáš Kusenda


diskusia (0)Dátum predmet meno


najčítanejšie

© Hardware.sk | ISSN 1337-6527 | info@hardware.sk 
Valid XHTML 1.0 Transitional  | novinky | Valid XHTML 1.0 Transitional
NAJ.sk toplist